MARMARA
Sadece bir gün değil, her gün... Sadece bir defa değil her seferinde en kaliteli malzemeyi en iyi fiyata sunabilmektir bizi en iyilerin tercihi yapan. Bunu sağlayabilmenin yolu da etik prensiplere sahip olmaktan geçer.

Bizler müşterilerimiz ve ürünlerimiz için gösterdiğimiz özeni kendi yapılanmamız için de gösteririz. Çünkü doğru işin önce doğru yapılanmayla mümkün olduğuna inanırız.

Marmara Malzemecilik’te insan kaynağı en az sunduğumuz malzemeler kadar değerlidir. Bizim için onlar da üretimin ayrılmaz bir parçasıdır. Onların değerini bilir ve kadromuzu en iyilerden oluştururuz. Hizmet verdiğimiz firmaların başarısı bizim başarımızdır;  ürünleriyle ne kadar çok insana ulaşır ve onları memnun ederse biz kendimizi aynı ölçüde mutlu hissederiz. Onların müşterilerinin memnuniyeti, bize de onların memnuniyeti şeklinde geri dönecektir. Bunu elde etmenin yolu da onlara en kaliteli malzemeyi sunabilmekten geçer.

Biz sahip olduğumuz değerler doğrultusunda her geçen gün biraz daha büyüyen hedeflerimizin ve sorumluluklarımızın bilincinde olarak çalışır, üretir, tedarik ederiz. Yaptığımız işin sadece bizimle sınırlı olmadığını, bizim ürünlerimizle üretilenlerin dünyanın dört bir yanında yaşayan insanların yaşam alanlarına değer kattığını biliriz.

Kalitenin ve en iyi fiyatın istikrarlı olduğu yer...

Marmara Malzemecilik...